Pegi Teknik Stantlarına Yoğun İlgi

Pegi Teknik Stantlarına Yoğun İlgi 

Pegi Teknik, REW İstanbul 2017 ve Petroleum Istanbul-Gas&Power Network 2017 fuarlarına katıldı.

Pegi Teknik Tüyap Fuar Merkezinde 16-19 Mart tarihlerinde REW İstanbul 2017 ve 30 Mart 2 Nisan tarihleri arasında Petroleum Istanbul-Gas&Power Network 2017 fuarlarına katıldı. Sektör temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği fuarlarda Pegi Teknik, standında birçok ziyaretçiyi ağırladı.

Petroleum Istanbul-Gas&Power Network 2017 fuarına; İstanbul Valisi Vasip Şahin, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkan Yardımcısı Hamdi Bildirici, Petrol Piyasası Dairesi Başkanı Abdullah İnce, Denetim Dairesi Başkanı Yılmaz Tamer, İGDAŞ eski Genel Müdürü Bilal Aslan özel olarak PEGİ TEKNİK standına görüşme ve ziyarette bulundular.

Doğal gaz dağıtım şirketleri yetkilileri, çeşitli ülkelerin ticari ateşeleri, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi,  Gelişim Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlileri, çeşitli belediyelere ait yetkililer, yurt içi ve yurt dışı endüstriyel tesislere ait üst düzey görevliler ve yöneticiler stant ziyaretinde bulunarak karşılıklı işbirliği görüşmeleri ve bilgi paylaşımında bulundular.

Gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını belirten Pegi Teknik Genel Müdürü Hakan Kızılören, “ Bulunduğumuz sektörlere katma değer sağlayan organizasyonlara destek veriyoruz. Bu tür organizasyonlar sayesinde sektör temsilcileri ile bir araya gelme imkanı buluyoruz. Pegi Teknik olarak her zaman kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz “ dedi.

Pegi Teknik Genel Müdürü Hakan Kızılören, “Petroleum Istanbul-Gas&Power Network 2017 fuarında özellikle 81 ilimizde doğal gaz kullanımına yönelik hedefe ulaşıldığına vurgu yapmak istedik. Bu alanda yürütülen politikalar sayesinde bu hedefe varılmıştır; İstikrarlı, mali açıdan güçlü, şeffaf, yeterli, kaliteli, düşük maliyetli, çevreyle uyumlu,  devamlı denetim ve kontrolde süreklilik ilkeleri ile bu amaca ulaşılmıştır. Bizlerde bu fuarda EPDK ilkelerimizi Ülkemiz sathına gururla yaymış bulunmaktayız. PEGİ TEKNİK olarak 28 dağıtım bölgesi diğer bir ifadeyle 34 il merkezinde kontrollük görevi yaparak 81 il hedefine varılmasında kendi boyutumuzda katkı yapmış olmanın sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.